Kamera güvenlik sisteminde uzun yıllara dayanan tecrübe ve geliştirdiğimiz ticari-bireysel ilişkilerimizin getirdiği nokta itibariyle video gözetim kameraları, kayıt sistemleri, güvenlik yazılımı ve uyumlu hizmetler dahil olmak üzere güvenlik çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde kendimizi geliştirdiğimize inanıyoruz. Çok çeşitli sektörlerde, sadık müşteriler ve iş ortaklarımıza daha yüksek sistem esnekliği ve daha düşük maliyeti sağlamak için tasarlanmış uçtan uca bir güvenlik teknolojisi sağlayıcısı olarak bize başvuruyor. 18 yılı aşkın süredir kazandığımız prensip; temeli, müşterilerimiz ve ortaklarımızla yakın ilişkiler geliştirmek üzerine kurulmuştur.

Hizmet her zaman kültürümüzün bir parçası olmuştur ve kendimizi güvenlik sektöründe müşteri odaklı liderlik için güvenilir bir kaynak olarak konumlandırmaya devam ediyoruz. Kişisel teknik destekleyen HT Güvenlik, kurulum uzmanlarının gelişmesine, yazılım ve donanımın son kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilmesine kadar birçok dalda ihtiyaçlara cevap vererek hızlı ve üst düzey bir destek sağlamaya çalışır.

İster küçük bir evi, ister büyük bir ticari tesisi korumak istiyor olun, sizi Güvende tutacak uzmanlığa sahibiz. Evler, ofisler, apartman kompleksleri, ticari binalar, perakende tesisleri, endüstriyel yerler, otoparklar, ibadethaneler, alışveriş merkezleri, okullar, oteller, şantiyeler ve devlet tesisleri için güvenlik sistemleri ve alçak gerilim kablolaması kurma konusunda uzmanız. 

Güvenlik sistemleri hakkında uzman bir bilgiye sahip olmak; gelişen teknolojileri yakında takip ederek, çeşitlilik-entegrasyon ve çözüm yeteneği gerektirir. İhtiyacınız olan her konuda yardıma hazırız.

Hasan TOPKARAOĞLU - Firma Yetkilisi